別荘 マルベーリャ スペイン | Vakantiehuis*** in Marbella max. 5 Persons

Vakantiehuis*** in Marbella max. 5 Persons 

ID: BN1183164/1246920
別荘 マルベーリャ スペイン
別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン別荘 マルベーリャ  スペイン
連絡先

別荘
より  € 1,596.00 (≈ US$  1,820) 
ES- マルベーリャ, ヌエバ アンダルシア
アンダルシア, スペイン

 
 
   
 プロバイダーのすべてのオファー
部屋
ベッドルーム2
エクストラ
バルコニーyes,バルコニー
テラスyes,テラス
設備
yes,スイミングプール スイミングプール
yes,ビーチへのアクセス ビーチへのアクセス
yes,エアコン エアコン
説明
Het fantastische duplex appartement bevindt zich in Marbella, dicht bij de kust en op een zeer zonnige locatie. Het ligt in het centrale stadsdeel, omringd door restaurants, cafés, tapasbars, winkels en supermarkten. Gasten hebben toegang tot privéparkeergelegenheid voor gemakkelijk en veilig parkeren terwijl ze de stad en haar oude centrum verkennen. Het dichtstbijzijnde vliegveld is het Internationale Vliegveld van Malaga, op ongeveer 53 kilometer afstand.
所在地
#マラガ #マラガ
Aan het water
Marbella biedt ongelooflijke stranden langs haar 27 kilometer lange kustlijn, met blauwe vlag status en voorzien van openbare baden, douches en ligstoelen. De stad heeft ook een historisch centrum met geplaveide straatjes, oude architectuur, musea, kunstgalerijen, theaters en golfclubs. De beroemde Puerto Banus ligt slechts 5 minuten verwijderd met zijn luxueuze levensstijl, restaurants van wereldklasse en jachten.



** Other distances:
- Tennis court: 7 km
×

別荘

マルベーリャ スペイン

Leaflet | OSM
設備
Het appartement met twee slaapkamers is ideaal voor 5 volwassenen en een kind. Het beschikt over een ruime woonkamer met comfortabele zitgelegenheid en een eetgedeelte voor 6 gasten. De keuken is uitgerust met moderne voorzieningen en er is een ontbijthoek. Het appartement heeft airconditioning, een privéterras en toegang tot voorzieningen zoals een zwembad, squashbanen en een fitnessruimte.



Surface area: 120

Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Golfplaying
その他
Een borg van 300 EUR moet ter plaatse worden betaald. Het zwembad is geopend van 22 juni tot 15 september. Extra voorzieningen zijn onder andere privéparkeergelegenheid, gratis internet, een lift, wasfaciliteiten, strijkijzer en strijkplank, kindvriendelijke omgeving.
rss feed  Digg.com Folkd Reddit Linkarena

表示

load datadata load ...